Cowshed je luxusní vila zasazená do odlehlého údolí v malebných kopcích národního parku Snowdonia. Budova, která byla dříve využívána jako stáj pro ovce a dobytek, poskytuje nyní majitelům domu krásný a pohodlný prostor, aby si mohli užít venkovské prostředí.

Budova vyžadovala stavební povolení a zvláštní povolení od National Trust, prošla kompletní obnovou, aby vdechla nový život do chalupy a přivedla ji do plného potenciálu. Cílem designerů bylo zachovat venkovský design, ale druhou stranu spojit ho s čistým a moderním vzhledem.

Dalším cílem bylo udržet stávající dubovou kostru budovy, proto bylo rozhodující najít dubovou podlahu, která by doplnila tento design. Odolná podlaha Fendi z kolekce Havwoods Venture Plank poskytla perfektní řešení pro doplnění stávající struktury dubové střechy. Má charakteristickou povrchovou strukturou a bohatý, uzený hnědý povrch. Šířka desek byla také pečlivě zvážena, aby se maximalizoval vnitřní prostor budovy, což tato podlaha skvěle zvládá.

Nový domov musel být vzdušný a hlavně teplý. Obytný prostor byl vybaven mezipatrem, kterou nese funkci druhé ložnice. V souladu s přírodními materiály budovy všechny vnitřní stěny jsou obložené kameny.

Zakřivená kuchyně a schodiště nyní poskytují zcela jedinečný design, který vytváří neuvěřitelně příjemný a uvolněný pocit. Dva roky tvrdé práce se přeměnily v dokonalé spojení současného stylu a původní strukturu budovy.

Rekonstrukce chalupy, podlaha Havwoods

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení a nejen ze světa podlah. Novinky v technologiích a ze všech oblastí staveb.

Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *