Návrh a design interiérů

Design, vkus a osobitý přístup jsou důležitými aspekty při zařizování, renovaci či přestavbě interiéru. Ať už se jedná o byt, kancelář, dětský pokojíček nebo hotelový pokoj – všude tam záleží na detailech! A proto je tu podlahy Havwoods s jasným cílem realizovat vaše představy a sny!

Od samého počátku a prvních návrhů interiéru až po finální realizaci stojíme po vašem boku! Efektivní řízení celého procesu a spoluúčast je samozřejmostí, stejně tak jako sestavení profesionálního týmu specialistů a individuální přístup k řešení vzhledu vašeho nového interiéru. Cit pro detail, osobitý přístup a odborné znalosti z nás dělají jedničku na trhu!

INSTALACE A REKONSTRUKCE

Profesionální servis se samozřejmě týká i připojení vody a odpadu, rozvodu plynu či elektroinstalace. Vytápění v podlaze, nebo elektroinstalace přímo v nábytku – naše kompletní instalační služby a specialisté v daném oboru ušetří nejen váš cenný čas, ale hlavně se stanou jasnou zárukou kvality!

Rekonstrukce, modernizace, či kompletní přestavba interiéru i exteriérů – to je naší doménou! Tým našich odborníků a architektů se postará o dokonalý výsledek s citem pro detail a váš jedinečný osobitý styl. Ať už máte jasnou představu, nebo hledáte inspiraci, nic pro nás není překážkou.

doprava

Doručení podlah až k vaším dveřím je tak snadné! A bez starostí! Objednejte jedním kliknutím v našem online katalogu, nebo přímo v naší prodejně a za poplatek dopravíme k vám domů, nebo do firmy.

Vizualizace podlah zdarma a z vašeho počítače

Navrhněte si podlahy pro váš interiér. Internetová aplikace Havwoods je na nejlepší cestě nahradit běžnou softwarovou výbavu počítače ve všech ohledech. Její výhody jsou zásadní: nemusíte je instalovat, aktualizovat a v drtivé většině případů ani platit. Stačí udělat fotku svého prostoru, nahrát ji do aplikace a pak si vybrat podlahu. Aplikaci najdete tady.

Kontaktujte nas

Díky zkušenostem více než 40 let vždycky najdeme řešení a poradíme Vám s výběrem podlahy s ohledem na podklad i vaše finanční možnosti.