Dýha na stěny

PurePanel je módní řešení pro obložení stěn a nábytku na bázi odpovídajících kolekci podlah z dýhovaného pravého dřeva čili dýhy ve velikosti 1220 x 3050 mm. PurePanel díky možnosti použiti jako laminovaný panel je perfektním řešením pro obklady stěn nebo nábytku. Nabízí všechny vizuální výhody skutečného povrchu dřeva. Vnější povrch tvoří dýha vyřezána z nejkvalitnějších evropských dubových kulatin a položenou technikou mix-match, která kombinuje několik tradičních procesů párování, aby se dosáhlo nejpříjemnější estetiky a aby byla uchována naturální barva a zajištěna vysoká kvalita povrchu.

Barvy, laky a lepidla pro dýhu

Matný lak PurePanel zajišťuje opravdu odolný povrch. Všechny naše produkty PurePanel Duo jsou certifikovány FSC®.

A samozřejmě musíme brát na vědomí, že jakékoli lepidlo musí mít vhodnou nosnost, protože tyto panely váží více než 40 kg. Navíc PurePanels by neměly být používány jako vodorovné pracovní plochy s vysokou zátěží, jako jsou pracovní desky nebo kuchyňské pulty.

Rozdíly od obvyklých dýhových řešení

Na rozdíl od obvyklých dýhových řešení PurePanel je snadnější na použití jak pro designera, tak pro stavaře. Další rozdíl od klasických dýhovaných panelů PurePanel má jedinečnou smíšenou dýhu. Tzn. dýhy různých stromů jsou náhodně spojeny. Použití třískového zrna umožňuje tluhařoví postupovat plynule z jedné desky na druhou. Desky PurePanel jsou obarvené, kartáčované a lakované, aby odpovídaly odstínům rozmanité kolekce podlah Pureplank od Havwoods.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat. A všechny naše dřevěné podlahy jsou dostupné ve našem online nástroji pro vizualizaci. Stačí jenom vyfotit svůj prostor a si zvolit podlahu. Nástroj pro váš návrh podlahy najdete tady.