Doprava není zahrnuta v ceně zboží. V nabídkách je uváděna jako samostná položka a její výše závisí na množství zboží a místě dodání. V případě realizace zakázky v zahraničí, zajistíme dopravu i tam. Pokud je zboží doručeno v pořádku, prosíme o potvrzení dodacího listu. V případě reklamací je sepsán předávací protokol.

doba dodání

Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci na dobu dopravy jednotlivých podlahových krytin. Proto dodáme a dovezeme jakoukoliv podlahu přímo k vám domů nebo do firmy a to maximálně do 14 dnů. Není to skvělé?

Navíc můžete nás kontaktovat jakýmikoliv způsoby během doby čekání zboží s cílem změny místa nebo času doručení. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.

skladování podlah

Když není možno dodat zboží rovnou na místo určení, nabízíme k dispozici vlastní sklad. Náklady spojené s uskladněním zboží jsou účtovány podle domluvy zvlášť. Závisí na objemu zakázky a délce trvání skladování. U dokončených zakázek uskladníme i zbylý nebo rezervní materiál do budoucna.

naši Dodavatelé podlah

Jsme si vědomi toho, že kvalita prodávaného zboží záleží z velké míry na úrovni jejich výroby. Proto si naše dodavatele vybíráme opravdu s velkou pečlivostí, abychom zákazníkům nabídli za atraktivní ceny zboží, kterému mohou věřit. Testy kvality neprovádíme jen interně, ale spolupracujeme i s firmami, které se kvalitou zboží obecně zabývají. 

Kontaktujte nas

Díky zkušenostem více než 40 let vždycky najdeme řešení a poradíme Vám s výběrem podlahy s ohledem na podklad i vaše finanční možnosti.