Havwoods international – dřevěné podlahy

Společnost Havwoods, která byla založena v roce 1975, se zavázala ke kvalitě, odbornosti a službám, což z nás dělá přední britskou firmu dodávající podlahy architektům, specifikům a jednotlivcům po celém světě.

Zaměřuje se téměř výlučně na dřevěné podlahy: konstruované a masivní dřevo pro podlahy, obklady a dokonce i truhlářské práce, ve všech situacích, v široké škále druhů a v jakékoli úpravě. Personál společnosti Havwoods osobně vybírá ty nejlepší výrobky od nejlepších výrobců po celém světě a výsledkem je vynikající portfolio a přes tisíc různých typů dřevěných podlah.

bELAKOS FLOORING – KOBERCE A LVT

Belakos Flooring od roku 1960 mění výrobky obývací pokoje v Nizozemsku i mnohem dále do stylových a pohodlných domovů pro klienty. Protože přesně toho chce dosáhnout: pohodlí a pocit vracení se domů pro kazdého zákazníka, který si koupí produkty Belakos. Jakožto výrobce má řešení, která splní jakékoli požadavky na vybavení. Společnost se zaměřuje na vkusné a teplé koberce, luxusní a snadno udržovatelné LVT, praktický a cenově atraktivní vinyl

Společnost začala jako továrna na výrobu koberců. Díky tomu mají nepřeberné množštví znalosí a zkušeností příjde-li na složení a kvalitu podlahových krytin. Mají 56 letou zkušenost na trhu a přesně vědí, co bude a co nebude fungovat. Pokud si vyberete Belakos, můžete se spolehnout na kvalitu.

Plusfloor – Vinylové podlahy

Společnost Plusfloor, která vyrábí vinylové podlahy, byla založena v roce 2010 s cílem: spojit krásu přírodního dřeva s trvanlivostí a odolností vinylových podlah. Plusfloor, který byl uveden poprvé na trh v rámci společnosti Havwoods, pak v roce 2014 se oddělil jako samostatná značka od Havwoods Group.

Luxusní vinyl Plusfloor vypadá tak opravdově díky lásce k dřevu! Společnost pečlivě vytváří barvy, které skutečně reprezentují a vypadají jako pravá dřevěná podlaha se zakončením lakem „truegrain“.

Kontaktujte nas

Díky zkušenostem více než 40 let vždycky najdeme řešení a poradíme Vám s výběrem podlahy s ohledem na podklad i vaše finanční možnosti.