Velké sklady mnoha výrobků uvedených na tomto webu jsou drženy k okamžitému dodání, zatímco zakázkové objednávky mohou být splněny za necelé dva týdny. K dispozici je vždy služba rychlého doručování, případně zásoby mohou být vyhrazeny až na tři měsíce (nebo delší po dohodě), aby byla zaručena dodávka, a to v případě potřeby.

Servis a garance Havwoods

V oboru nejsme žádní nováčci. Víme, co se sluší a patří. Díky službám architektů a designerů se znalostí všech běžných standardů pro hotely a restaurace Vám dokážeme ušetřit spoustu práce a starostí při zařizování, renovacích i obnově vybavení. 

Vždy vám můžeme zaručit rychlost dodání v té nejlepší kvalitě, exkluzivitu spolupráce a služby přizpůsobené tomu, co právě potřebujete. Řídíme se standardy, které jsou pro nás neodmyslitelně spojené s podnikáním v oboru: Vždy dodržujeme dohody a termíny. Vše dodáváme včas.

naši Dodavatelé podlah

Jsme si vědomi toho, že kvalita prodávaného zboží záleží z velké míry na úrovni jejich výroby. Proto si naše dodavatele vybíráme opravdu s velkou pečlivostí, abychom zákazníkům nabídli za atraktivní ceny zboží, kterému mohou věřit. Testy kvality neprovádíme nejen interně, ale spolupracujeme i s firmami, které se kvalitou zboží obecně zabývají. 

Kontaktujte nas

Díky zkušenostem více než 40 let vždycky najdeme řešení a poradíme Vám s výběrem podlahy s ohledem na podklad i vaše finanční možnosti.