Podlahy na terasu

Podlahy na terasu s certifikací FSC® (FSC-C009500) jsou vyráběny v Evropě na nejmodernějším zařízení šetrném k životnímu prostředí, které je poháněno sluneční energií a u kterého během výrobního procesu používaná chlazená dešťová voda k chlazení. Desky mají pevnou konstrukci, jsou vyrobeny výhradně z recyklovaného dřeva a plastů. Jsou samy o sobě plně recyklovatelné.

Více informace

Trekker se snadno instaluje pomocí standardních dřevoobráběcích nástrojů a upevňovacích spon: 20 sponek na metr čtvereční a jedna krabice 200 šroubů  na každých deset metrů čtverečních podlah a jsou dodávány zdarma. Snadná údržba, nevyžaduje nic víc, než příležitostné mytí čistou vodou. Podlaha pro terasy je také upravena na odolnost proti vyblednutí, takže i když po instalaci mírně zjemní, barva se ustálí po pouhých dvou nebo třech týdnech. Škrábance mohou být lehce obroušeny a barva se rychle prolne do zbývající části.

Trekker má 15letou záruku, je vhodný pro vnější i vnitřní použití a musí být namontován podle pokynů výrobce.

Zvednutý palubní systém podlah na terasu

Ať už potřebujete trochu nebo hodně zvednout podlahu, jsme schopni nabídnout flexibilní a nákladově efektivní systém, který lze použít pro všechny druhy podlah. Skládací hliníkové nosníky jsou stabilní, lehké, odolné vůči korozi a nárazům – a snadno použitelné, otočné a uzamykatelné, nastavitelné podstavce vyrobené výhradně z recyklovaných materiálů, systém poskytuje výškový rozsah 37–1016 mm v krocích po 1 mm a je nastavitelný, nabízí korekci horního a / nebo dolního sklonu až o 5% v krocích po 1%.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat. A všechny naše dřevěné podlahy jsou dostupné ve našem online nástroji pro vizualizaci. Stačí jenom vyfotit svůj prostor a si zvolit podlahu. Nástroj pro váš návrh podlahy najdete tady.

Novinka

Obklad na stěny

Black Oak Fluted Prime

Obklad na stěny

Walnut Fluted Prime 600mm

Obklad na stěny

Oak Fluted Prime 600mm