Podlahy na terasu

Podlahy na terasu s certifikací FSC® (FSC-C009500) jsou vyráběny v Evropě na nejmodernějším zařízení šetrném k životnímu prostředí, které je poháněno sluneční energií a u kterého během výrobního procesu používaná chlazená dešťová voda k chlazení. Desky mají pevnou konstrukci, jsou vyrobeny výhradně z recyklovaného dřeva a plastů. Jsou samy o sobě plně recyklovatelné.

Trekker se snadno instaluje pomocí standardních dřevoobráběcích nástrojů a upevňovacích spon: 20 sponek na metr čtvereční a jedna krabice 200 šroubů  na každých deset metrů čtverečních podlah a jsou dodávány zdarma. Snadná údržba, nevyžaduje nic víc, než příležitostné mytí čistou vodou. Podlaha pro terasy je také upravena na odolnost proti vyblednutí, takže i když po instalaci mírně zjemní, barva se ustálí po pouhých dvou nebo třech týdnech. Škrábance mohou být lehce obroušeny a barva se rychle prolne do zbývající části.

Trekker má 15letou záruku, je vhodný pro vnější i vnitřní použití a musí být namontován podle pokynů výrobce.

Zvednutý palubní systém podlah na terasu

Ať už potřebujete trochu nebo hodně zvednout podlahu, jsme schopni nabídnout flexibilní a nákladově efektivní systém, který lze použít pro všechny druhy podlah. Skládací hliníkové nosníky jsou stabilní, lehké, odolné vůči korozi a nárazům – a snadno použitelné, otočné a uzamykatelné, nastavitelné podstavce vyrobené výhradně z recyklovaných materiálů, systém poskytuje výškový rozsah 37–1016 mm v krocích po 1 mm a je nastavitelný, nabízí korekci horního a / nebo dolního sklonu až o 5% v krocích po 1%.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat. A všechny naše dřevěné podlahy jsou dostupné ve našem online nástroji pro vizualizaci. Stačí jenom vyfotit svůj prostor a si zvolit podlahu. Nástroj pro váš návrh podlahy najdete tady.