Podlaha na stěnu

Podlaha na stěnu je jedním ze základních prvků interiérového designu a tato vzrušující a vizuálně různorodá kolekce přírodních materiálů přinese vaší stěně, stropům, sloupům, pultům nebo stolním stolům texturu a promění jakýkoli jednoduchý povrch. Samozřejmě, pokud si přejete, můžete na takových površích použít prakticky jakýkoli z produktů z našeho sortimentu.

Dřevěná podlaha s renovovaným vzhledem a vzorem

Zachráněné dřevo je vždy obzvláště nápadné. Jemný půvab podlaze s rekultivovaným vzhledem přináší přírodní smrky a uzly dřeva. Stejně jako staré dřevo v našem sortimentu, Relik, jehož prkna v této vertikální kolekci byla hoblována, profilována a broušena technologií dvacátého prvního století, tvoří desky, které jsou rovné, ploché a konzistentní jako desky vyfrézované z nově vytěženého dřeva. Některé produkty byly vyrobené z renovovaného dřeva v celém svém rozsahu, jiné jsou konstruovány s novou vrstvou nebo dřevěnou podložkou. Některé jsou dokonce vylepšeny jemnou barvou. Existují však společné jmenovatele – všechny mají výjimečnou kvalitu a jsou úžasně krásné.

Podlaha na stěnu z dýhy

Při použití dřeva k obkladu svislého povrchu, například stropu nebo stolu, je strukturální pevnost vyžadovaná při pokládce této podlahy nadbytečná. Větší váha standardního pevného nebo umělého prkna může být ve skutečnosti nevýhodou. Tenčí prkna, které nazýváme dýhy, vykazují všechny sofistikované dobré vzhledy našich standardních regenerovaných prken a jsou frézovány se stejnými přesnými tolerancemi, ale s méně než polovinou hloubky dřeva. Tyto inovativní výrobky jsou lehké a nákladově efektivní alternativa k dosažení ohromujících vypadajících povrchů.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat.