Komerční a kancelářské podlahy

Komerční prostory a kanceláře jsou velice specifické prostředí, kde každodenně projde velké množství lidí. Proto zde podlahová krytina musí splňovat vysoké nároky, a to především na odolnost a bezproblémovou údržbu. Výběr povrchu podlahy je tedy zcela klíčový. Musí to být dobře vypadající, dlouhotrvající, designový a teplý na dotyk materiál. Jednou y takových typů je podlaha Xtreme. Komerční podlaha emuluje tradiční prkno z masivního dřeva jak v rozměrech, tak v provedení, poskytuje stabilitu, rychlost a snadnost instalace předpracované prkenné konstrukce.

výhody Komerční a kancelářské podlahy

Výhoda komerční podlahy je její tvrdost. Tvrdost je však jen jedním z kritérií pro podlahy na veřejných místech; hodnocení skluzu je možná ještě kritičtější. Proto daný typ podlahy je opět výjimečný, zejména lakovaná podlaha, která dosahuje „nízkých“ ukazatelů skluzu jak ve vlhkých, tak suchých podmínkách. A při nízké tloušťce  je také vhodnější k přiléhání k kamenným a keramickým dlaždicím než tlustší prkno.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat. A všechny naše dřevěné podlahy jsou dostupné ve našem online nástroji pro vizualizaci. Stačí jenom vyfotit svůj prostor a si zvolit podlahu. Nástroj pro váš návrh podlahy najdete tady.