Čím dál tím miň a miň lidí navštěvují muzea, proto designeři a architekti z Wilkinson eyre rozhodli proměnit prostory klasického muzea a udělat je více atraktivnější pro návštěvníky.

Vědecké muzeum v Londýně je domovem lidské vědecké vynalézavosti a je světoznámou atrakcí, která každý den vítá návštěvníky z celého světa. S více než dvouletým plánováním nedávno spuštěná expozice medicíny v muzeu je největší svého druhu na světě. Nová část muzea vyžadovala pro svou podlahu tradiční, krásné a kvalitní provedení, aby na návštěvníky zapůsobila svou nejvyšší jakostí.

Pro muzeum v prvním patře, představující 150 metrů dlouhý prostor, byla společností Havwoods dodána podlaha Caffe Chevron ze The Italian Collection. Tato podlaha byla zkonstruována z dubu a byla vybrána s čistým povrchem, což mělo za následek klasický, ale neutrální pocit. Montážní tým musel nainstalovat přes 47 000 jednotlivých kusů dřeva, což odpovídá 28,8 km!

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení a nejen ze světa podlah. Novinky v technologiích a ze všech oblastí staveb.

    Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *