Projekt rodinný domek Laburnham Road se nachází v krásném hrabství Berkshire, do něhož patří Borghini House. Tento rodinný dům prošel kompletní rekonstrukcí a rozšířením v přízemí, aby se vytvořil otevřený, propojený obývací pokoj, ve kterém budou stravovat svůj čas všichni členové rodiny.

Projekt – Borghini House
Lokace – Londýn, Velká Británie
Použitý produktHW16013 Amalgama

ArchitektiLewandowski Architects
Developer – Tenon Ltd

Cílem designerů bylo vytvořit moderní interiér, který by vyhovoval životnímu stylu klienta. Společnost Havwoods byla vybrána, aby poskytla odolné, ale stylové řešení dřevěné podlahy, které by zvládly nároky členů mladé rodiny a jejich dvou psů.

Pro tento projekt byla specifikována podlaha Amalgama z italské kolekce, inženýrský blok rybí kosti vyzařuje nadčasovou přitažlivost a umožňuje bezproblémový tok mezi zónami.

Chodba rodinného domu s vícevrstvou podlahou PurePlank
Kuchyň s vícevrstvou podlahou ve vzoru rybí kosti Havwoods
Jídelna s vícevrstvou podlahou ve vzoru rybí kosti Havwoods

Díky své ohromující světlé barvě dřeva a povrchové UV úpravě tato dřevěná podlaha dokonale doplňují interiér, aniž by byla ohrožena funkčnost. Krásný vzor rybí kosti, který se používá v přízemí k zachování harmonii, pomáhá pro tento rodinný domek vytvářet pocit vzdušnosti – maximalizuje dostupné přirozené světlo a pomáhá zdůraznit bezproblémový přechod mezi obytnými zónami.

Obývací pokoj s vícevrstvou podlahou ve vzoru rybí kosti Havwoods
Chodba s vícevrstvou podlahou ve vzoru rybí kosti Havwoods
Chodba s vícevrstvou podlahou ve vzoru rybí kosti Havwoods
Vícevrstvá podlaha ve vzoru rybí kosti Havwoods

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení a nejen ze světa podlah. Novinky v technologiích a ze všech oblastí staveb.

    Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *