Budova “Chelsea”, vzdálená od mnoha nejoblíbenějších restaurací, galerií a kulturních atrakcí na Manhattanu, je rezidencí v butikovém stylu a má nádherné moderní apartmány a služby inspirované hotelem v této rušné čtvrti.

S cílem aktualizovat prostor vedla renovace tohoto metropolitního družstevního bytu k dokonalému uspořádání současného bydlení.

Společnost Havwoods dodala své minimalistické dřevěné podlahy do celého bytu, včetně plochy kolem kuchyňského ostrůvka. Daná podlaha má tradiční profil a drážky a povrchově je upravena lakem.

Celkový vzhled dotváří interiér, který je dále charakterizován závěsným osvětlením, moderní skříní a jasnými modrými odstíny.

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení a nejen ze světa podlah. Novinky v technologiích a ze všech oblastí staveb.

    Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Havwoods používá ke zlepšení vašich zkušeností soubory cookies. Procházením webu Havwoods potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co jsou cookies a proč nejsou k jídlu a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.