Vážení partneři,

Jak víte, globální dodavatelské řetězce jsou pod velkým tlakem kvůli zvýšeným nákladům na dopravu, velkým vládním stimulačním balíčkům a nedostatku surovin. Zaznamenáváme tedy obecné zvýšení cen, které ovlivňuje mnoho našich produktů, jejichž cenu je nutné zvýšit. Náš další katalog dřevěných podlah WoodBook, který obsahuje aktuální sortiment, vstoupil v platnost 1. května 2021 a s nimž máme i nový ceník.

Dobrou zprávou je, že všechny schválené objednávky zadané v průběhu dubna budou dle našeho starého ceníku. Ve spolupráci s naším týmem zajistěte, abyste měli zásoby potřebné pro projekty, které budou v blízké budoucnosti vyžadovat dodání.

Je také důležité, aby u větších projektů, na kterých společně pracujeme, byly nově stanoveny speciální ceny a nemělo by se předpokládat, že staré ceny lze udržet. To by se týkalo i produktů na míru, které jsme s vámi přepravujeme.

Jak jste již zaznamenali, tým Havwoods je tu, aby nabídl řešení pro vaše projekty. Kdykoli je to možné, pokusíme se omezit dopad těchto rostoucích nákladů a co nejvíce podporovat naše partnery.

Děkujeme za vaši přízeň!

Čerpejte inspiraci a rady každý týden

Přinášíme prověřené tipy a rady, které zaručeně fungují a stojí za vyzkoušení a nejen ze světa podlah. Novinky v technologiích a ze všech oblastí staveb.

    Nemějte obavy, spam také nenávidíme! Můžete se kdykoli odhlásit.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Havwoods používá ke zlepšení vašich zkušeností soubory cookies. Procházením webu Havwoods potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co jsou cookies a proč nejsou k jídlu a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.