Vinyl s integrovanou podložkou

Vinyl s integrovanou podložkou byl vyvinut tak, aby splňoval nekompromisní standardy ve vzhledu, výkonu a pohodlí. Tato podlaha s tvrdým povrchem je řešením pro všechny vaše požadavky.

Vinylové podlahy Maverick jsou podlahy, které kombinují bezkonkurenční design, skutečnou sílu a vysoký komfort. Speciální složení produktu se a vyrábí v Evropě, což zaručuje skutečně jedinečný produkt.

Více informace

Výhody vinylových podlah

Existuje velké množství různých vzorů, barev a textur vinylových podlah, které si můžete vybrat. To dělá z vinylu snadný způsob, jak najít podlahu, která bude dokonale odpovídat vašim představám a přáním. Použitím nejnovějších 3D zobrazovacích technologií jsou dnes výrobci schopni přijmout fotografický obraz z přírodních materiálů a přenést jej přímo na dílce. Prostřednictvím procesů, jako jsou ražba v tisku a laserové gravírování, je poté každý dílec jednoznačně embasován, aby odpovídal požadované struktuře.

Vzhledem k povaze podlahy odolné proti vlhkosti se povrch snadno čistí a udržuje. Tento materiál nevyžaduje nic jiného než pravidelné čištění a údržbu. Vinylová podlaha je odolná a skvělá pro části vašeho domova s vysokým provozem. Tento typ podlahy může být použit ve skoro každé místnosti vašeho domova, a to i v kuchyni a koupelně.  Je ve své podstatě odolný vůči vodě (i poměrně odolný proti rozlití ze shora). Podlaha bude sloužit několik let bez problémů. Díky polyuretanové vrchní vrstvě jsou vinylové podlahy mimořádně odolné proti poškrábání, odírání, zářezům a skvrnám. Při lehkém poškrábání se dá nášlapná vrstva renovovat. To je plus pro domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Vinyl je vždy dobrou volbou pro rodiny se psy a kočkami.

Cena vinylových podlah

Vinyl je to jedna z nejlevnějších možností, jak si pořídit podlahu v závislosti na tom, jaký styl chcete. Je skvělou alternativou k masivnímu dřevu a dlažbě. Dodává vzhled a dojem přírodních materiálů při nižších nákladech.

Vinylové podlahy a design

Vinylové podlahy jsou k dispozici v široké škále stylů, takže není problém s výběrem dekoru do jakéhokoliv interiéru. Jsou navrženy tak, aby zachytily nadčasový vzhled přírodního kamene, dlažby, dřevěné podlahy nebo keramických obkladů, a zároveň poskytují mimořádně odolný a komfortní povrch pro každodenní život. Vinyl je navržen tak, abyste si užili měkkou a pohodlnou chůzi. Díky celoplošnému lepení a charakteristice samotného materiálu navíc docílíte skvělé akustiky v místnosti.