Obklad na stěny

Obklad na stěny určitě osvěží vzhled jakékoliv interiéru. Je jedním ze základních prvků interiérového designu a tato vzrušující a vizuálně různorodá kolekce přírodních materiálů přinese vaší stěně, stropům, sloupům, pultům nebo stolům texturu. Samozřejmě, pokud si přejete, můžete na takových površích použít prakticky jakýkoli z produktů z našeho sortimentu.

Korek

Korkový dub je opravdu pozoruhodný strom. Protože se jeho kůra regeneruje, může být sklízena mnohokrát během svého přirozeného 300letého života! A protože korkové lesy vytváří jeden z nejbohatších ekosystémů na světě, znamená to, že použití korku je zvláště výhodné pro planetu i pro váš projekt.

Jako materiál korek je jak stejně pozoruhodný, tak i přirozeně dokonalý. Za prvé, je to jeden z nejlepších přírodních akustických a tepelných izolátorů. Za druhé, jedná se o přírodní zpomalovač hoření, šíření plamene a toxických plynů. A konečně je nepropustný jak pro kapaliny, tak pro plyny, takže nebude hniet ani skrývat prach, což z něj dělá přírodní hypoalergenní materiál.

Mnoho z těchto nástěnných korkových krytin jste nikdy předtím neviděli, s neobvyklými trojrozměrnými a reliéfními vzory. Jsou získávány od oceněné společnosti, která využila své obrovské zkušenosti v oboru k vývoji produktů, které nejen vypadají ohromeně, ale také staví na vlastních výhodách korku. Například zvýšením jeho přirozené odolnosti vůči vodě, skvrnám a mastnotě vhodným použitím „bez“ sloučenin.

Dřevěné mozaiky na stěny

Navzdory své složité výrobě jsou naše nádherné panely mozaikových vzorů skutečně pozoruhodné. Jsou to kusy rekultivovaného dřeva přilepeny k podkladovým listům, které se jednoduše spojí, aby se dosáhlo snadné instalace. Panely mohou být namontovány vodorovně nebo svisle.

Dřevěná podlaha s renovovaným vzhledem a vzorem

Zachráněné dřevo je vždy obzvláště nápadné. Jemný půvab podlaze s rekultivovaným vzhledem přináší přírodní smrky a uzly dřeva. Stejně jako staré dřevo v našem sortimentu, Relik, jehož prkna v této vertikální kolekci byla hoblována, profilována a broušena technologií dvacátého prvního století, tvoří desky, které jsou rovné, ploché a konzistentní jako desky vyfrézované z nově vytěženého dřeva. Některé produkty byly vyrobené z renovovaného dřeva v celém svém rozsahu, jiné jsou konstruovány s novou vrstvou nebo dřevěnou podložkou. Některé jsou dokonce vylepšeny jemnou barvou. Existují však společné jmenovatele – všechny mají výjimečnou kvalitu a jsou úžasně krásné.

Podlaha na stěnu z dýhy

Při použití dřeva k obkladu svislého povrchu, například stropu nebo stolu, je strukturální pevnost vyžadovaná při pokládce této podlahy nadbytečná. Větší váha standardního pevného nebo umělého prkna může být ve skutečnosti nevýhodou. Tenčí prkna, které nazýváme dýhy, vykazují všechny sofistikované dobré vzhledy našich standardních regenerovaných prken a jsou frézovány se stejnými přesnými tolerancemi, ale s méně než polovinou hloubky dřeva. Tyto inovativní výrobky jsou lehké a nákladově efektivní alternativa k dosažení ohromujících vypadajících povrchů.

Vyberte si podlahu od odborníků

Dřevo pro podlahy a obklady je naší vášní. Víme, jak se chová, a naše zkušenosti nás naučily hledat řešení pro každou situaci. Proto většina našeho dřeva je tvrdé dřevo – pochází ze stromu, který se reprodukuje květinami a má široké listy – protože, jak název napovídá, dřevo z těchto stromů je obvykle mnohem tvrdší než měkké dřevo.

Na hlavním skladě ve Velké Británii máme velké množství různých produktů, a to jak inženýrských, tak i masivních prken a parket. Například z dubu máme přes 300 různých podlah. Kromě toho neustále aktualizujeme naše portfolio, abychom vám přinesli technicky nejpokročilejší a esteticky nejzajímavější produkty dostupné pro každého.

Jakou podlahu zvolit anebo jaká podlaha je ideální?

Filtry umožňují vám procházet všechny naše dřevěné podlahy podle barvy, odstínu, konstrukce, provedení, dokončení, vzoru a jakosti. Najdete podlahy vhodné pro lepení i plovoucí instalace, neupravené nebo upravené olejem nebo lakem. Většina z nich se perfektně hodí i pro podlahové vytápění: podrobné informace jsou uvedeny na stránkách produktů nebo v technických listech.

Udělejte si časa projdete všechny vhodně podlahy; pošleme vám jakékoliv vzorky zdarma. Můžete také navštívit náš showroom nebo nám kdykoliv zavolat.