Nová podlaha vždycky zvyšuje hodnotu nemovistosti i uživatelský komfort bydlení. Podlaha by měla být příjemná na pohled, vydržet co nejdelší dobu a také požadujeme od ní příjemný kontakt s naším tělem. Proto společnost Havwoods s potěšením uvádí na trh průlomové dřevěné nejodolnější podlahy pro zákazníky, kteří hledají odolnou a trvale udržitelnou prkennou podlahu FSC, která využívá špičkový systém 5G Click a nabízí jak charakterové, tak prvotřídní desky.

Proč zvolit podlahu Ultra od Havwoods

Přirozený vzor podlahy Ultra

Přirozený vzor

Užijte si vzhled a dojem pravého dřeva s podlahou Ultra.

Odolnost podlahy Ultra

3x odolnější

Už žádné poškození od vysokých podpatků, drápů nebo padlých předmětů a žádné další známky opotřebení plynoucích z domácích nebo dětských hraček.

Podlaha bez starostí

Díky vysoké odolnosti vůči vodě, ohni a odrážkám jsou tyto podlahy vyrobeny pro vaše pohodlí.

Větší formáty podlahy

Širší a delší prkna – za dostupnou cenu. Podlahu Ultra dodáváme ve velikostech 2379 mm x 273 mm.

Udržitelná podlaha

Myslíme na přírodu. A tak vyrábíme 10x více podlah ze stejného množství dřeva. Co nelze použít jako povrchovou vrstvu, se používá jako výplňový materiál. Nic nevyjde nazmar!

Snadná instalace podlahy

Snadná instalace

Používáme technologii 5G® Fold Down pro rychlou a snadnou instalaci.

Nejodolnější podlaha na světě

XXXL formáty

Podlahu Ultra dodáváme ve velikostech 2379 mm x 273 mm.

Konstrukce nejodolnější podlahy ULTRA

Podlaha ULTRA od společnosti Havwoods nabízí patentovanou technologii vícevrstvé konstrukce, která kombinuje vrstvu z Evropského dubu s dvěma vrstvami z tepelně ošetřeného pod tlakem dřevěného kompozita na obou stranách HDF, čímž vzniká nejodolnější podlaha, které je desetkrát udržitelnější a třikrát odolnější než standardní parketová podlaha.

Užitná transparentní vrstva této podlahoviny je opatřena mechanickým dezénem a povrch je opatřen UV lákem, který zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu. Vysoce kvalitní HDF zaručuje výbornou rozměrovou stálost a odolnost vůči vlhkému prostředí. Spodní vrstva z dýhy potlačuje úroveň hluku ve srovnání třeba s podlahami plovoucími

Instalace a údržba

Těžko zničitelná, snadno instalovatelná

Systém 5G zajišťuje instalaci pomocí viditelné a slyšitelné blokovací funkce. Když je panel sklopen dolů, je pružný plastový jazyk tlačen do drážky pro jazyk. Jakmile panel dosáhne své konečné polohy, pojistný jazýček zapadne do klínové drážky, vydává „cvaknutí“ a tak se podlaha uzamkne.

Instalace a montáž PDF nejodolnější podlahy
Stahnout .PDF

Poptejte kalkulaci dané podlahy pro svůj projet

Zaujala vás naše nabídka? Jednoduše vyplňte formulář a my v nejbližší době vás budeme kontaktovat.

  Poptejte kalkulaci dané podlahy pro svůj projet

  Zaujala vás naše nabídka? Jednoduše vyplňte formulář a my v nejbližší době vás budeme kontaktovat.

   Poptejte kalkulaci dané podlahy pro svůj projet

   Zaujala vás naše nabídka? Jednoduše vyplňte formulář a my v nejbližší době vás budeme kontaktovat.

    Máme na skladě více než 500 produktů, z nichž všechny si můžete prohlédnout na této webové stránce. Ale někdy to nestačí. Proto v Česku máme vynikající podlahový showroom, kde najdete vzorky většiny produktů. Je to hřiště plné inspirace pro každého, kdo miluje podlahy.

    Naším cílem je spokojený zákazník. Proto držíme záruky poskytované výrobci na dobu dopravy jednotlivých podlahových krytin.Dodáme a dovezeme jakoukoliv podlahu přímo k vám domů nebo do firmy a to maximálně do 20 dnů. Není to skvělé?

    Navíc můžete nás kontaktovat jakýmikoliv způsoby během doby čekání zboží s cílem změny místa nebo času doručení. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám co nejlépe pomohli.